Kontakt

Máte otázku k novému skladu a nenašli jste na ni odpověď?
Napište nám personalni@hptronic.cz

 

Časté otázky a odpovědi:

Co to přesně znamená "nejmodernější" technologie?
Jedná se o kombinaci poloautomatizovaného systému a nejmodernějšího vybavení, které je plné chytrých technologií - automatizovaný sklad -OSR Shuttle, nejmodernější vychystávací stoly -Pick-It-Easy Health stoly, automatizovaná konsolidace zboží - OSR Shuttle, dopravníkové dráhy, paletové mezaniny s válečkovými drahami, Flowracky a další moduly usnadňující práci.

Jak budou fungovat směny? 
Provoz při spuštění bude organizovaný ve dvou směnách, a to  6:00-14:30, 14:00-22:30. Je nutné počítat s víkendovými službami a to 1x měsíčně. Po půl roce počítáme s možnou variantou, že část odpolední směny bude mít pracovní dobu posunutou a to od 16:00-24:00. 

Bude nějak zajištěn svoz?
Svoz pracovníků nemáme. Z konečné stanice metra Černý most funguje autobusová doprava k areálu. Pro řidiče osobních aut máme k dispozici až 80 parkovacích míst přímo u naší haly.

Mzda, kterou uvádíte, je za 8 hodin?
Uváděná mzda je za plný pracovní úvazek v měsíci, tj. 40h/týdně v pracovním režimu dané profese. Zákonné příplatky budou k této mzdě připočteny. 

Jak se k vám dostanu? Kde vás najdu?
Najdete nás na adrese: Logistické centrum Prologis, Poděbradská 771, 25090 Jirny v hale DC6. Pokud jedete autobusem, jsme poblíž zastávky "Jirny-rozcestí" nebo "Jirny-Logistický park". Při cestě autem po D11 sjezd č.8.