Sklad s velkým „S“

 

Sklad v Jirnech je pro nás převratnou novinku v přístupu k zákazníkům.

Díky němu nabízíme až trojnásobně širší sortiment než dosud a co víc – s novými moderními technologiemi budeme umět toto zboží expedovat prakticky ze dne na den. Co to přesně znamená v praxi? Pokud si zákazník objedná zboží do půlnoci, již druhý den si jej může vyzvednout na některé ze stovek výdejen po celé České republice. A to je přednost, která naše služby posune na zcela novou úroveň!

Sklad na cca 30 000 m2 plochy slouží k uložení drobného a středně velkého zboží (TA, CA), zejména v kategoriích Apple, IT, Příslušenství, Malá bílá technika, Neelektro, Příslušenství (ACC) a část Spotřební elektroniky.  

 

Sklad v Horních Počernicích s rozlohou 50 000 mplochy slouží k uložení nadrozměrného zboží uloženého převážně v řadovém a blokovém skladování na volné ploše, zejména v kategorii Velká bílá technika.
Sklad slouží jako centrální distribuční sklad pro B2C nadrozměrné zásilky kanálem Home Delivery, Toptrans, ASEN. Sklad slouží též jako pobočka DATART dopravy - Home delivery pro Prahu a střední Čechy a v části skladové haly využívá prodejní prostor Výdejny - Horní Počernice.